Dla Szkół i Przedszkoli

Kompleksowo obsługujemy szkoły i instytucje w zakresie IT. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim są funkcjonalne. Proponujemy szeroki wachlarz usług, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

Wnikliwie analizujemy infrastrukturę IT i modernizujemy środowisko informatyczne, zabezpieczamy najważniejsze dane i usprawniamy pracę całego zespołu.

Dostarczamy kompleksowo sprzęt, licencje na oprogramowanie tworząc komputerowe stanowisko pracy i budujemy sieci komputerowe.

Pomoc zdalna

Klienci otrzymują szybką, profesjonalną i sprawną pomoc , przy maksymalnie skróconym czasie reakcji na problem.


Czytaj więcej

Zapewnienie ciągłości działania

Przerwanie procesu może narazić firmę na straty finansowe lub wizerunkowe. Oferowanym przez nas rozwiązaniem jest opracowanie, wdrożenie lub zweryfikowanie planu ciągłości działania.


Czytaj więcej

Audyty bezpieczeństwa

Audyt to kompleksowa usługa wspomagająca optymalizację procesów IT i bezpieczeństwa oraz minimalizację ryzyk operacyjnych i bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie.


Czytaj więcej

Dla Firm
i Przedsiębiorstw

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim są funkcjonalne. Proponujemy szeroki wachlarz usług, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

Poznaj ofertę

Dla Administracji
Publicznej

Usługowy charakter administracji publicznej jest możliwy dzięki pełnej koncentracji na potrzebach obywatela i jego komforcie. Nasz profesjonalny zespół serwisantów dzięki swojemu doświadczeniu zrealizuje każde zadanie.

Poznaj ofertę