Dla Firm i Przedsiębiorstw

Kompleksowo obsługujemy firmy i przedsiębiorstwa w zakresie IT. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim są funkcjonalne. Proponujemy szeroki wachlarz usług, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

Wnikliwie analizujemy infrastrukturę IT i modernizujemy środowisko informatyczne, zabezpieczamy najważniejsze dane i usprawniamy pracę całego zespołu.

Dostarczamy kompleksowo sprzęt serwerowy, macierze, zasilanie awaryjne, licencje na oprogramowanie i stacje robocze. Zapewniamy help-desk IT na każdej linii wsparcia.

Zapewnienie ciągłości działania

Przerwanie procesu może narazić firmę na straty finansowe lub wizerunkowe. Oferowanym przez nas rozwiązaniem jest opracowanie, wdrożenie lub zweryfikowanie planu ciągłości działania.


Czytaj więcej

Audyty bezpieczeństwa

Audyt to kompleksowa usługa wspomagająca optymalizację procesów IT i bezpieczeństwa oraz minimalizację ryzyk operacyjnych i bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie.


Czytaj więcej

ISO 27001

Zadbanie o bezpieczeństwo informacji to największe wyzwanie dla firmy. Najefektywniejsze jest zawsze podejście systemowe.


Czytaj więcej

Dla Szkół
i Przedszkoli

Każda placówka edukacyjna ma swoją indywidualną infrastrukturę, sprzęt i stan IT. Potrzebna jest indywidualna diagnoza i przygotowanie planu działania, aby zoptymalizować wydatki i sprawne działanie placówki.

Poznaj ofertę

Dla Administracji
Publicznej

Usługowy charakter administracji publicznej jest możliwy dzięki pełnej koncentracji na potrzebach obywatela i jego komforcie. Nasz profesjonalny zespół serwisantów dzięki swojemu doświadczeniu zrealizuje każde zadanie.

Poznaj ofertę